Erotické pomůcky pro muže

Na první pohled se zdá, že muži jsou na trhu s erotickými pomůckami trochu opomíjeni – nejznámější erotickou hračkou je totiž bezesporu vibrátor, který slouží ženám…

Druhý pohled na tuto problematiku objeví rozmanitou škálu zboží, které je určeno výhradně pro muže. Jsou to například i různé kroužky či návleky, které oddalují mužům ejakulaci a tudíž prodlužují či znásobují rozkoš.

Známé jsou také vakuové pumpy, které pomáhají docílit erekci. Jejich použití je jednoduché – k pumpě vede balonek, který mačkáním vytvoří ve válci, kam se vkládá penis, podtlak. Na tento podtlak reaguje mužův penis. I v případě, že muži namají problémy s erekcí, můžou pumpu použít ke krátkodobému zvětšení penisu a k opravdu pořádné erekci. Podtlak lze samozřejmě regulovat.

Dobrého prokrvení penisu a tudíž kvalitního sexu lze docílit i použitím různých krémů či hřejivých lubrikačních gelů.

Další pomůckou, která je čím dál tím víc populární jsou vibrátory určené pro masáž prostaty. Jejich tvar je optimálně zahnutý a průměr přizpůsobený análnímu použití. Nejeden muž již poznal, že i tento způsob stimulace prohloubí jeho zážitek z orgasmu.

Zakoupit v internetovém obchodě

Svého času byly velice populární nafukovací panny. Svému účelu slouží stále, ale v levnějších variantách jejich podoba je stále přece jen hodně gumová a umělá. Muži se tedy začali přiklánět k používání jednodušších masturbátorů a umělých vagín, které jim přinesou rozkoš také, navíc s komfortem jednoduchého používání a schovávání. Navíc masturbátory a umělé vagíny mají většinou i vibrační motorek, který rozkoš dovádí ještě do dalších dimenzí.

Pokud ale disponujete velkou finanční částkou, nedávno na trh pronikly tzv. real doll – panny vyrobené ze silikonu. Uvnitř těla mají kovovou kostru, takže je možné si je nastavit do polohy, která vám vyhovuje. Na fotkách jsou absolutně k nerozeznání od živých žen. Na druhou stranu – pokud si to můžete dovolit, je možná lepší se domluvit se živou, kterou můžete po „použití“ vyměnit za jiný model.

3 komentáře u „Erotické pomůcky pro muže

  1. Martin

    Dost si lidi chválí Bathmate – vodní pumpu na zvětšení penisu. Ja sám bych do toho ale nešel, je tam celkem velký risk. Radši doplněk stravy (Vimax, XtraSize)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>