Erotické pomůcky pro muže

Na první pohled se zdá, že muži jsou na trhu s erotickými pomůckami trochu opomíjeni – nejznámější erotickou hračkou je totiž bezesporu vibrátor, který slouží ženám…

Druhý pohled na tuto problematiku objeví rozmanitou škálu zboží, které je určeno výhradně pro muže. Jsou to například i různé kroužky či návleky, které oddalují mužům ejakulaci a tudíž prodlužují či znásobují rozkoš.

Známé jsou také vakuové pumpy, které pomáhají docílit erekci. Jejich použití je jednoduché – k pumpě vede balonek, který mačkáním vytvoří ve válci, kam se vkládá penis, podtlak. Na tento podtlak reaguje mužův penis. I v případě, že muži namají problémy s erekcí, můžou pumpu použít ke krátkodobému zvětšení penisu a k opravdu pořádné erekci. Podtlak lze samozřejmě regulovat.

Dobrého prokrvení penisu a tudíž kvalitního sexu lze docílit i použitím různých krémů či hřejivých lubrikačních gelů.

Další pomůckou, která je čím dál tím víc populární jsou vibrátory určené pro masáž prostaty. Jejich tvar je optimálně zahnutý a průměr přizpůsobený análnímu použití. Nejeden muž již poznal, že i tento způsob stimulace prohloubí jeho zážitek z orgasmu.

Zakoupit v internetovém obchodě

Svého času byly velice populární nafukovací panny. Svému účelu slouží stále, ale v levnějších variantách jejich podoba je stále přece jen hodně gumová a umělá. Muži se tedy začali přiklánět k používání jednodušších masturbátorů a umělých vagín, které jim přinesou rozkoš také, navíc s komfortem jednoduchého používání a schovávání. Navíc masturbátory a umělé vagíny mají většinou i vibrační motorek, který rozkoš dovádí ještě do dalších dimenzí.

Pokud ale disponujete velkou finanční částkou, nedávno na trh pronikly tzv. real doll – panny vyrobené ze silikonu. Uvnitř těla mají kovovou kostru, takže je možné si je nastavit do polohy, která vám vyhovuje. Na fotkách jsou absolutně k nerozeznání od živých žen. Na druhou stranu – pokud si to můžete dovolit, je možná lepší se domluvit se živou, kterou můžete po „použití“ vyměnit za jiný model.

3 komentáře u „Erotické pomůcky pro muže

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>